PRZED ZALOGOWANIEM WIDOCZNE SĄ JEDYNIE BAZOWE CENY HURTOWE

Aby dokonać zakupu  lub

  • Deskorolka plastikowa Meteor czerwony/srebrny/czarny/turkusowy

Symbol: 1676

Deskorolka plastikowa Meteor czerwony/srebrny/czarny/turkusowy Najnowszy model deskorolki marki METEOR. Plastikowa deskorolka idealnie nadaje się do miejskiej jazdy po zatłoczonych, wyboistych chodnikach. Jest bardzo lekka i zdecydowanie mniejsza niż typowe deskorolki, co umożliwia prostą i szybką zmianę kierunku jazdy oraz perfekcyjne wykonywanie ruchów. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze przenoszenie deski nie stanowi żadnego problemu. Antypoślizgowa powierzchnia uniemożliwia zsunięcie się z deskorolki, a poliuretanowe kółka doskonale dostosowują się do podłoża amortyzując wstrząsy.

Przeznaczenie Trawa, Sztuczna nawierzchnia
Kolor/Wzór
79.95
79.95
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: (24)2643266

Zostaw telefon
Deskorolka plastikowa Meteor czerwony/srebrny/czarny/turkusowy

Najnowszy model deskorolki marki METEOR.

Plastikowa deskorolka idealnie nadaje się do miejskiej jazdy po zatłoczonych, wyboistych chodnikach. Jest bardzo lekka i zdecydowanie mniejsza niż typowe deskorolki, co umożliwia prostą i szybką zmianę kierunku jazdy oraz perfekcyjne wykonywanie ruchów. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze przenoszenie deski nie stanowi żadnego problemu.

Antypoślizgowa powierzchnia uniemożliwia zsunięcie się z deskorolki, a poliuretanowe kółka doskonale dostosowują się do podłoża amortyzując wstrząsy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie