PRZED ZALOGOWANIEM WIDOCZNE SĄ JEDYNIE BAZOWE CENY HURTOWE

Aby dokonać zakupu  lub

  • Kategorie
  • Stabilizator elastyczny na łokieć z ochraniaczem filcowym SELECT

Symbol: 1944

Przeznaczenie: Materiały higieniczne i opatrunkowe, na choroby mięśni, stawów i kości, na urazy, słuczenia. Wskazania: przy przewlekłych zmianach zwyrodnieniowo -reumatycznych stawu łokciowego; podczas rehabilitacji po zwichnięciach, skręceniach i innych obrażeniach; do usztywniania, wygrzewania; przy chorobach zwyrodnieniowych stawów; przy stłuczeniach; wzmacnia aparat więzadłowy przy uprawianiu sportów wyczynowych i rekreacji. Działanie: Wszystkie opaski, SELECT, wykonane są w 100% z bawe

rozmiar
Wpisz swój e-mail
Dostępność Brak towaru
Waga 0.26 kg
EAN 5900000162041
Zostaw telefon
Przeznaczenie:
Materiały higieniczne i opatrunkowe, na choroby mięśni, stawów i kości, na urazy, słuczenia.
Wskazania:
przy przewlekłych zmianach zwyrodnieniowo -reumatycznych stawu łokciowego; podczas rehabilitacji po zwichnięciach, skręceniach i innych obrażeniach; do usztywniania, wygrzewania; przy chorobach zwyrodnieniowych stawów; przy stłuczeniach; wzmacnia aparat więzadłowy przy uprawianiu sportów wyczynowych i rekreacji.
Działanie:
Wszystkie opaski, SELECT, wykonane są w 100% z bawełny przetykanej włóknem elastycznym. Mogą być stosowane wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność użycia bandaża elastycznego, zastępując go w doskonały sposób. Lekarze zalecają opaski SELECT dla osób o wrażliwej skórze, ze względu na ich wykonanie z jednolitego rękawa bawełnianego (bez szwu) nie powodując podrażnień mechanicznych skóry.
Opaska na łokieć z miękką wkładką (filc) - spełniającą rolę ochronną dla stawu łokciowego - zabezpieczając ją przed uderzeniem.

Opakowanie zawiera 2 sztuki.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.