PRZED ZALOGOWANIEM WIDOCZNE SĄ JEDYNIE BAZOWE CENY HURTOWE

Aby dokonać zakupu  lub

  • Kategorie
  • Czepek kąpielowy z uchem SHEPA błękitny

Symbol: 16535

Doskonały model dla tych, którzy w trakcie wodnych szaleństw na basenie odczuwają dyskomfort, którego źródłem jest dostająca się do ucha woda. Czepek silikonowy typu UCHO został tak zaprojektowany, aby szczelnie przylegał nie tylko do głowy, ale w pełni zakrywał również ucho (a nie tylko częściowo, tak jak ma to miejsce w przypadku większości modeli). Dzięki zachowaniu specjalnej wypukłości - nie uciska. Istotnym i bardzo docenianym atutem jest także opływowy kształt czepka - sprawdzający si

Kolor dominujący Błękitny
Materiał Silikon
23.62
23.62
szt Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 0.1 kg
EAN 5902719460036

Zamówienie telefoniczne: (24)2643266

Zostaw telefon
Doskonały model dla tych, którzy w trakcie wodnych szaleństw na basenie odczuwają dyskomfort, którego źródłem jest dostająca się do ucha woda.
Czepek silikonowy typu UCHO został tak zaprojektowany, aby szczelnie przylegał nie tylko do głowy, ale w pełni zakrywał również ucho (a nie tylko częściowo, tak jak ma to miejsce w przypadku większości modeli).
Dzięki zachowaniu specjalnej wypukłości - nie uciska. Istotnym i bardzo docenianym atutem jest także opływowy kształt czepka - sprawdzający się zarówno w trakcie lekcji pływania, jak i nurkowania.
Z satysfakcją mogą z niego korzystać także osoby z długimi włosami - odpowiednia konstrukcja czepka pozwoli im bez problemów uchronić je przed bezpośrednim kontaktem z wodą.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.